KONST / Litografier / Färhlitografi 14744002
nr 1474 4002
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färhlitografi, "Hinken". Signerad, numrerad 122/250. Litografi. Bildmått: 43x59 cm, bladets mått: 43x59 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:34:34
12/6 22:10:10